Vi berättar om nya hemsidan

Tips och idéer
Om du vill tipsa oss eller komma i kontakt med oss på din specifika ort så finns alla kontaktuppgifter nedan.

Pressinfo, synpunkter och samarbetsfrågor

När det gäller mer allmänna frågor samt frågor kring företaget, samarbetsfrågor och pressinformation så kontaktar du vår projektledare på huvudredaktionen i Skellefteå.

Motorliv Skellefteå – huvudredaktion
info@motorliv.tv
073-83 22 669

Ludwig Eriksson – Projektledare
Myntgatan 3F, 93148 Skellefteå

- SKELLEFTEÅ - Myntgatan 3F, 93148 Skellefteå
Ludwig Eriksson
Ludwig Eriksson
grundare / projektledare / testförare / huvudfilmare / reporter / redigerare / programledare

Kontakt:
ludwig@motorliv.tv
073-83 22 669
Alexander Edström
Alexander Edström
webmaster / filmare / chafför / vfx

Kontakt:
alexander@motorliv.tv
070-296 4262
Johan Lundmark
Johan Lundmark
fotograf / chaufför / specialmedarbetare

Kontakt:
johan@motorliv.tv
Erik Ström
Erik Ström
filmare / specialmedarbetare

Kontakt:
erik@motorliv.tv
David Gustafsson
David Gustafsson
fotograf / specialmedarbetare

Kontakt:
david@motorliv.tv
- UMEÅ - Strombergs väg, 90728 Umeå
Johannes Holmlund
Johannes Holmlund
testförare / filmare / fotograf / reporter / programledare

Kontakt:
johannes@motorliv.tv
070-274 9393
- KALIX - Ringklockevägen 10, 95271 Kalborgsverken
Jimmy Karlsson
Jimmy Karlsson
fotograf / reporter

Kontakt:
jimmy@motorliv.tv
070-22 12 475
- LYCKSELE - Gärdesgatan 12, 92133 Lycksele
Markus Eriksson
Markus Eriksson
fotograf / reporter / filmare

Kontakt:
markus@motorliv.tv
073-83 98 686
- MOSKOSEL - Linkovägen 11, 93086 Moskosel
Jerry Porsbjer
Jerry Porsbjer
fotograf / reporter

Kontakt:
jerry@motorliv.tv
072-219 86 26
SENASTE AVSNITTEN
Se senaste avsnittet
Våra bloggare
Team Erika
Simon Granlund
Roadracingbloggen / Roger Jonsson
Motortävlingar i norr
Tipsa oss om tävlingar: info@motorliv.tv
Samarbetspartners
Motorliv på Facebook